Kedves Felvételizők!
Jelentkezők ideiglenes felvételi jegyzéke
1111 kód szakgimnázium
2222 kód gimnázium
3333 kód honvéd kadét
A felvételi eljárás menete, időpontok megtekinthetők itt.

 

2.jpg

Diákokat avattunk!

Iskolánk diákönkormányzata az ígértekhez hűen, 2014. október 14-én megrendezte az elsősavatót. A rendezvényen a diákönkormányzatunk tagjai kitettek magukért, hogy egy tényleg színvonalas, szórakozató délutánnal avathassuk fel iskolánk újonc diákjait. A délután folyamán több izgalmas feladaton, ügyességi játékokon túl az eskütételre is sor került, mellyel a 9. évfolyamos diákok megpecsételték az idetartozásukat. Természetesen a megérdemelt ajándékok átvétele előtt a katonai iskolához hűen a „24” fekvőtámasz sem maradhatott el. Az elsősavatót végül szoros küzdelemmel a 9. b osztály nyerte, de a 9. a osztálynak sem lehetett oka a szomorkodásra. Bízom benne, hogy a munkánk meghozta gyümölcsét, és mindenki jól érezte magát az eseményen.

Szeretném megköszönni a vezetőségünk támogatását, hogy jelenlétükkel megtisztelték a rendezvényt. Külön szeretném megköszönni Pető Zsolt kollégiumvezető úrnak a zsűriben végzett munkáját, Varró Tibor patronáló tanárunknak az állandó segítségét és Póka Laura tanulónak, diákönkormányzatunk programfelelősének az önzetlen, kitartó munkáját.


 

Nagy Márk
DÖK elnök 

További képek a facebook oldalunkon tekinthetőek meg.